Hoşgeldiniz.

deryanın dünyası şapka modelleri, deryanın dünyası şapka örneklerini eklermisiniz rica etsem Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev deryanın dünyası şal modelleri deryanın dünyası anlatımlı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  deryanın dünyası şapka modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  deryanın dünyası şapka modelleri, deryanın dünyası şapka örneklerini eklermisiniz rica etsem

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Bebek Şapkası Nasıl Örülür

  Bebek Şapkası Nasıl Örülür.jpg
  Bebek Şapkası Nasıl Örülür1.jpg  Şapkanın Örülmesi: 200 ilmekle başlayıp 7 sıra haraşo örün. Haraşodan sonra 2 ilmeği beraber örün, 1 ip dolayın şeklinde 1 sıra ajurlu model yapın. Ajurdan sonraki sırada aralıklarla 96 ilmek eksilterek 104 ilmeğe düşün.
  50 ilmek örüp sonraki ilmeklere yelekteki modeli kurun. 50 ilmek daha düz örerek sırayı bitirin. 104 ilmekle 36 sıra modelli örgü örün. 36. sıradan sonra sadece ajurlu baklava modeli (24 ilmek ile) örülürken yanlarda kalan 40′ar ilmek örülmeyecek ama her sırada birer ilmek olarak baklava modeline yedirilecektir (patik topuğu yapar gibi). 40 ilmek düz örün, 24 ilmek baklava modelinin son ilmeği ile yanındaki bir ilmeği beraber örün ve diğer ilmekleri örmeden geri dönün.
  Baklava modelini tekrar örüp yanlarda kalan ilmeklerden birini şişe alarak 2 ilmeği beraber örün ve diğer ilmekleri örmeden tekrar baklavayı örmeye devam edin. Bu şekilde tüm ilmekleri yedirin. Ve şapkayı bitirin.
  Çift kat iple zincir çekerek bağcık yapın. Şapkanın deliklerinden geçirerek kullanın

 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.