Hoşgeldiniz.

Regl Ağrısı Nasıl Geçer Regl Ağrısına Ne İyi Gelir,Regl Ağrısına İyi Gelen Şeyler Nelerdir Ülkemizdeki bayanların sadece %10’unun regl ağrısı sırasında doktora gidip, çok büyük

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Regl Ağrısına Ne İyi Gelir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Regl Ağrısı Nasıl Geçer

  Regl Ağrısına Ne İyi Gelir,Regl Ağrısına İyi Gelen Şeyler Nelerdir

  Ülkemizdeki bayanların sadece %10’unun regl ağrısı sırasında doktora gidip, çok büyük bir bölümümün doktora gitmediği gerçeği doğrultusunda, regl ağrısına iyi gelebilecek ilk yöntem doktora gitmek ve doktorun verdiği ilaçları kullanmaktan geçer.

  Ayrıca bitki çaylarının afrodizyak, sinir yatıştırma ve adet söktürücü özelliklerinin olması bayanların bu dönemde psikolojik ve sinirsel durumlarını rahatlatmak için başvurması gereken önemli bir etkendir. Bunun yanında bu dönemde tuzun olabildiğince azaltılması, kafein kullanımından da tamamen vazgeçilmesi gerekmektedir. 40 derece civarında sıcak su içerisinde ayakları bekletmenin yanı sıra, karnın alt tarafına sıcak su torbası veya sıcak havlu koymanın yanı sıra ağrının şiddetli olduğu zamanlarda bel kemiğini ve karın kaslarını rahatlatan egzersizlerin de regl ağrısına iyi geldiği kanıtlanmıştır.

  Forumlord

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.