Hoşgeldiniz.

Rüyada acıkmak ne anlama gelir? Rüyada yemek yemek ne anlama gelir? Rüyada acıkmak ve doyuncaya kadar yemek, hastalıktan kurtulmaya bolluğa işarettir. Karnını acıkmış gören bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Acıkmak

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada acıkmak ne anlama gelir?
  Rüyada yemek yemek ne anlama gelir?
  Rüyada acıkmak ve doyuncaya kadar yemek, hastalıktan kurtulmaya bolluğa işarettir. Karnını acıkmış gören bir derdi atmış ve ondan kurtulmuş demektir.
  Yönetici ve ileri gelen adamların rüyada acıkmaları, yurttaşların perişan olmasına ve onların yurttaşların mallarına göz dikmelerine delâlet eder. Âlimlerin rüyada acıkmaları, onların ilimle yapmaları yaramazlığa işarettir.
  Salimi’ye göre, rüyada karnının acıkması yeni bir iş ve yeni bir servettir.
  Rüyada Aç İnsan Görmek
  Rüyada aç bir insan görmek, rızkın artacağına; aç doyurduğunu görmek, beklemediği bir yerden büyük bir fayda göreceğine; aç bir insanı sofrasına alıp onunla yemek yediğini görmek uzak bir yerden hayırlı bir haber alacağına delalet eder.
  Rüyada Açlık Görmek
  Rüyada hissedilen açlık; korku, küfür ve geçim sıkıntısına işaret eder. Bazıları da, rüyada aç olduğunu görene bir hayır isabet eder, fakat bunda haris olur, derler. Rüyasında acıktığını gören kimse fakirlikten sonra acıktığı miktar kadar mala sahip olur.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.